Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Hotel Punta

Hotel Punta - Choprvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - Choprvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - izba - Choprvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - izba - Choprvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - bazén - Choprvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - bazén - Choprvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - lobby - Choprvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - reštaurácia- Choprvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - Sky bar - Choprvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - pláž - Choprvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - wellness - Choprvátsko Vodice - autobusový zájazd
Destinácia: Chorvátsko, Severná Dalmácia, Vodice
Kód zájazdu: 623146
Cena od: 303,75 €
Príplatky od: 14 €
Pobytové zájazdy
Pobytové zájazdy

Výber termínu

01.09.2017 10 dní Last Minute 349 € +94 € autobusová
01.09.2017 10 dní Last Minute 349 € +109 € autobusová
02.09.2017 8 dní Last Minute 349 € +14 € vlastná
08.09.2017 10 dní Last Minute 341,25 € +120 € autobusová
09.09.2017 8 dní Last Minute 341,25 € +44 € vlastná
15.09.2017 10 dní Last Minute 303,75 € +99,50 € autobusová
16.09.2017 8 dní Last Minute 303,75 € +14 € vlastná

Hotel Punta

TV wellness, spa fitness centrum animačný program parkovisko internet, WiFi plážový servis detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 1 km
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Rýchly popis:
Hotelový komplex Punta leží neďaleko centra obľúbeného letoviska Vodice, v srdci Dalmácie. Kvalitou poskytovaných služieb je vhodný aj pre náročnejších klientov.

Poloha:
cca 100 m od pláže, 5 minút v pešej dostupnosti od centra Vodíc.

Hotel:
recepcia s Wi-Fi pripojením zdarma, reštaurácia, a´la carte reštaurácia, lobby bar, kaviareň, wellness centrum (vnútorný bazén, sauny, a iné procedúry), fitnescentrum zdarma, otvorený bazén s morskou vodou a ležadlami za poplatok, detský bazén, bar pri bazéne, ihrisko a v letných mesiacoch animácie (15.6.-15.9.). Parkovisko za poplatok. K hotelovému komplexu Punta patria aj tri depandansy: Arausa, Arausana, Antonina.

Izby:
dvojlôžkové izby v hlavnej budove s možnosťou 1 prístelky, majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, trezor, minibar, telefón, SAT TV, klimatizáciu, Wi-Fi pripojenie a balkón. Orientácia na more za poplatok.

Stravovanie:
polpenzia formou bufetu, obedy za príplatok.

Pláž:
skalnato-kamienková pláž s upravenými plochami na slnenie, ďalej od hotela sa nachádzajú menšie štrkové pláže s pozvoľným vstupom do mora, slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok.

Doprava:
individuálna, autobusová

V cene je zahrnuté:
7 x ubytovanie s polpenziou, klimatizácia, TV, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:

Doprava: KLIM BUS 95,- EUR, miestenka 7,- EUR, príplatok za dvojsedadlo 65,- EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20,- EUR/os.

Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 14,- EUR/os./7 nocí, pobytová taxa 12 - 18 rokov 7,- EUR/os./7 nocí.

Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň.

Ostatné doplatky: 7 x plná penzia 80,- EUR/os., orientácia na more 30,- EUR/os./7 nocí, detská postieľka na vyžiadanie 55,- EUR/7 nocí (platba na mieste), 1/1 izba 270,- EUR (na vyžiadanie).

Nástupné miesta: NR, TT, BA, KE, PO - bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE, HE, MI, VT - 8,- EUR, TN, ZH, PD, DUB, NM - 10,- EUR, PP, SN, LE - 11,- EUR, BB, ZV, PB, ZA - 12,- EUR.

Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu.


Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden. Zájazdy ponúkame autobusovou a individuálnou dopravou. Ubytovanie je pozĺž celého pobrežia v kvalitných hoteloch a apartmánoch na Kvarneri v strediskách Crikvenica, Novi Vinodolski a Selce, na ostrove Krk, v Dalmácii v strediskách Sv.Filip a Jakov, Biograd na Moru, Vodice, Starigrad Paklenica, Šibenik, Trogir a v južnej Dalmácii v strediskách Omiš, ostrov Brač, Baško Polje, Makarska, Podgora a Drvenik.  


VODICE

Jedno z najkrajších stredísk na pobreží jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami, v ktorých sa dá poprechádzať, alebo si vychutnať jedlo v typickej chorvátskej konobe. Nočný život ožíva večer v rôznych nočných kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom. Toto všetko sa nachádza pri krištáľovo čistom mori s upravenými plážami, takže si tu zaručene každý vychutná tú pravú dovolenkovú atmosféru.


Fakultatívne výlety:

SPLIT - TROGIR - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP KORNATI - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

SLAPOVI KRKA, NP Vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

DUBROVNIK - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

MEDJUGORJE - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

OSTROVY HVAR A BRAČ - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.


Katalóg Chorvátsko 2017

Katalóg Taliansko 2017

Poznávacie zájazdy 2017


Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partner
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Počasie

Severná Dalmácia
dnes:   33 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,01 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,40 HRK
Turecká lira  EUR 4,12 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »