Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Hotel Punta

Hotel Punta - Chorvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - Chorvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - izba - Chorvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - izba - Chorvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - bazén - Chorvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - bazén - Chorvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - lobby - Chorvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - reštaurácia- Chorvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - Sky bar - Chorvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - pláž - Chorvátsko Vodice - autobusový zájazd Hotel Punta - wellness - Chorvátsko Vodice - autobusový zájazd
Destinácia: Chorvátsko, Severná Dalmácia, Vodice
Kód zájazdu: 623146
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Punta

TV wellness, spa fitness centrum animačný program parkovisko internet, WiFi plážový servis detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 1 km
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Rýchly popis:
Hotelový komplex Punta leží neďaleko centra obľúbeného letoviska Vodice, v srdci Dalmácie. Kvalitou poskytovaných služieb je vhodný aj pre náročnejších klientov.

Poloha:
cca 100 m od pláže, 5 minút v pešej dostupnosti od centra Vodíc.

Hotel:
recepcia s Wi-Fi pripojením zdarma, reštaurácia, a la carte reštaurácia, lobby bar, kaviareň, wellness centrum (vnútorný bazén, sauny, a iné procedúry), fitnescentrum zdarma, otvorený bazén s morskou vodou a ležadlami za poplatok, detský bazén, bar pri bazéne, ihrisko a v letných mesiacoch animácie (15.6.-15.9.). Parkovisko za poplatok.

Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby v hlavnej budove s možnosťou 1 prístelky, majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, trezor, minibar, telefón, SAT TV a balkón. Wi-Fi pripojenie zdarma. Orientácia na more za poplatok.

Stravovanie:
polpenzia - raňajky a večere formou bufetových stolov, obedy za príplatok.

Pláž:
skalnato-kamienková pláž s upravenými plochami na slnenie, ďalej od hotela sa nachádzajú menšie štrkové pláže s pozvoľným vstupom do mora, slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok.

Doprava:
individuálna, autobusová

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s polpenziou, klimatizácia, TV, Wi-Fi, chladnička, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: KLIM BUS 100 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 65 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 25 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 16 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12- 18 rokov 8 EUR/osoba/7 nocí. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 1,20 EUR/deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: 7x plná penzia 80 EUR/osoba, orientácia na more 35 EUR/osoba/7 nocí, detská postieľka na vyžiadanie 55 EUR/7 nocí (platba na mieste). Nástupné miesta: BA, TT, NR, KE, PO - bez príplatku, KN, NZ, TO, PN, PE, NM, TN, HE, VT, MI - 8 EUR, BB, ZV, ZH, PD, MT, ZA, PB, DUB, LE, PP, SN - 11 EUR.

Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.     

VODICE
Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.


Fakultatívne výlety:

SPLIT - TROGIR - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP KORNATI - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

SLAPOVI KRKA, NP Vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

DUBROVNIK - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

MEDJUGORJE - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

OSTROVY HVAR A BRAČ - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.


Katalóg Chorvátsko 2017

Katalóg Taliansko 2017

Poznávacie zájazdy 2017


Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partner
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Počasie

Severná Dalmácia
zajtra:   16 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,53 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,57 HRK
Turecká lira  EUR 4,63 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »