Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Hotel Dara

Destinácia: Bulharsko, Primorsko
Kód zájazdu: 638315
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Dara

TV aquapark internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis piesočnatá pláž detské ihrisko chladnička,minibar klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 300 m
Poloha:
300 m od severnej piesočnatej pláže v širšom centre Primorska, neďaleko sú detské ihriská, kolotoče a aquapark.

Popis hotela:
štvorposchodový hotel pozostávajúci z troch vedľa seba stojacich budov má recepciu, reštauráciu a bazén. Slnečníky a ležadla pri bazéne sú zadarmo, na pláži sú za poplatok. V hoteli Dara 2 a Dara 3 je výťah. Wi-Fi pripojenie v priestoroch hotela zadarmo.

Ubytovanie:
štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky. K dispozícií sú aj štúdiá pre max. 5 osôb (2 prechodové izby so 4 lôžkami a s možnosťou prístelky - rozkladacie kreslo). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie so sprchou, SAT TV, mini chladničku, varnú kanvicu a balkón. Na poschodí sú k dispozícii žehliace dosky so žehličkami.

Stravovanie:
raňajky
formou bufetu, za príplatok bohaté večere formou servírovaného menu v reštaurácii hotela.

Šport a zábava:
reštaurácie, bary, diskotéky a zábavné podniky v centre Primorska, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.

Názor CK:
jedným z dôvodov, prečo je hotel Dara obľúbeným miestom pre dovolenku medzi našimi klientmi je aj samotné letovisko Primorsko, ktoré uprednostňuje pred ostatnými letoviskami na čiernomorskom pobreží čoraz viac Slovákov a Čechov. Toto letovisko má totiž primeranú infraštruktúru a jeho výhodou je cenová prístupnosť samotných ubytovacích zariadení, ale aj občerstvenia, ovocia, stravovania v početných reštauráciách (v mnohých aj so slovenským alebo českým jedálnym lístkom). Pláže v Primorsku patria k najkrajším v Bulharsku, atmosféra na nich je viac uvoľnená a keďže je letovisko v najjužnejšej časti krajiny, patrí k najteplejším.

Komu tento hotel odporúčame?
Hotel je vhodný pre mladých, ktorí si v Bulharsku radi užívajú aj nočný život za prijateľné ceny, aj pre rodiny v cenovo výhodných štúdiách, aj pre strednú generáciu, ktorej stačí ubytovanie s raňajkami vo výbornej cene.

Cena zahŕňa:
- 10x resp. 11x ubytovanie s raňajkami, - letenka na trase Košice - Burgas - Košice, - zákonné poistenie insolventnosti, - delegát, - DPH. Dieťa do 2 rokov bez nároku na služby - ZADARMO.

Cena nezahŕňa:
- servisné poplatky (letiskové a bezpečnostné poplatky, transfer):   165,00 € osoba nad 12 rokov   110,00 € dieťa 2 - 12 rokov     45,00 € dieťa do 2 rokov   - pobytová taxa: 10,00 € osoba nad 2 roky / pobyt - komplexné cestovné poistenie UNION A1: 2,50 € / osoba / deň   alebo komplexné cestovné poistenie UNION A1 EXTRA: 2,90 € / osoba / deň

FAKULTATÍVNE VÝLETY Varna
Celodenný autobusový výlet, prehliadka múzea, Delfinárium – nezabudnuteľný zážitok pre všetkých, najmä pre deti. Orientačná cena: dospelá osoba 35,- €.

Bulharský folklórny večer
Večerný výlet do neďalekej štýlovej bulharskej dedinky, večera, neobmedzená konzumácia vína, folklórny program, tanec na žeravom uhlí, ľudová a moderná hudba do tanca. Orientačná cena: dospelá osoba 25,- €.

Istanbul
Jedno alebo dvojdňová návšteva mesta označovaného ako „Brána orientu“. Návšteva Sultánskeho paláca Topkapi, Modernej mešity, Suljemanovej mešity Agia Sophia, Hypodrom. Orientačná cena: dospelá osoba 60,- € (nutný cestovný pas).

Nesebar
Stará časť Nesebaru s prístavom sa rozkladá na polostrove, ktorý je s pevninou spojený úzkou šijou. Typické malebné balkánske domy lemujú uličky s obchodíkmi, trhmi a krčmičkami. Najcennejšou pamiatkou sú kostoly, vzácne ukážky byzantskej architektúry. Nesebar sa nachádza 35 km severne od Burgasu a 5 km od Slnečného pobrežia. Orientačná cena: dospelá osoba 15,- €.

Sozopol
Prehliadka malebného starobylého mestečka s typickou balkánskou architektúrou na južnom pobreží Čierneho mora ležiaceho na skalnatom polostrove, ktorý sa nachádza v najjužnejšej časti Burgaského zálivu. Orientačná cena: dospelá osoba loďou 15,- €, dospelá osoba autobusom 22,- €.

Aquapark
Celodenná alebo poldenná návšteva Aquaparku na Slnečnom pobreží alebo v Nesebare s množstvom atrakcií pre deti aj dospelých. Orientačná cena: dospelá osoba 20,- €.

Morský piknik
Romantická plavba na lodi Nija pozdĺž pobrežia. Počas plavby bohatý obed s ochutnávkou bulharských vín, rybačka a samozrejme aj plávanie. Orientačná cena: dospelá osoba 25,- €. Fakultatívne výlety sú organizované zahraničnými cestovnými kanceláriami a môžete si ich zakúpiť priamo u delegáta. Vyššie uvedené ceny nezahŕňajú vstupy. Ceny sú orientačné a môžu sa zmeniť podľa aktuálnej situácie. Presný program, cena a podmienky absolvovania výletu sú k dispozícii priamo na mieste pobytu u Vášho delegáta.

Dostupné výlety

Katalóg Chorvátsko 2017

Katalóg Taliansko 2017

Poznávacie zájazdy 2017


Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partner
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Počasie

Primorsko
zajtra:   12 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,53 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,57 HRK
Turecká lira  EUR 4,63 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »