Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Hotel a dep. Zagreb

Destinácia: Chorvátsko, Kvarner, Karlobag
Kód zájazdu: 641099
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel a dep. Zagreb

TV masáž sauna bazén morská voda fitness centrum bazén vyhrievaný bazén vnútorný parkovisko internet, WiFi plážový servis kamenistá pláž detské ihrisko detský bazén chladnička,minibar trezor klimatizácia bazén
Vzdialenosť od pláže: 50 m

Stredisko:
Karlobag, známe letovisko leží na rozhraní Chorvátskeho prímoria a Severnej Dalmácie. Približne 8 km široký Velebitský prieliv ho delí od ostrova Pag. Karlobag sa môže pochváliť svojimi prírodnými krásami, ako sú Národný park Kornati a Paklenica. Atraktívne sú aj možnosti kúpania na novo upravených plážach ako aj vodné športy, výlety do pohorí a horských stredísk.

Poloha:
na pobreží mora, pod úpätím masívu Velebit v mestečku Karlobag. Na rozľahlú pláž pred hotelom sa dostanete po schodoch. Hotel spája s mestečkom novovybudovaná pobrežná promenáda vhodná na večerné prechádzky. Vzdialenosť z Košíc cez Maďarsko je 840km.

Popis hotela:
obľúbený hotel má recepciu, hlavnú reštauráciu, terasu s výhľadom na more, pizzeriu „Filumena“, pivnicu s veľkou terasou, spoločenskú miestnosť so SAT TV, parkovisko pred hotelom je platené 2,00 €/ deň, platí sa na recepcii hotela, vyhrievaný krytý bazén, vonkajší bazén s terasou, fitnes centrum, saunu (120 minút pobytu v saune je zahrnuté v cene pre každú dospelú osobu – v rámci all inclusive), 25% zľava na masáž (v rámci all inclusive), vonkajší bazén s prítokom morskej vody a pieskovým dnom pre deti, detské ihrisko, rôzne športoviská. Pláž pred hotelom je rôznorodá – menšie kamienkové pláže sa striedajú s plochami so vstupom do mora po schodíkoch. Slnečníky a ležadlá na terase a pri vonkajšom bazéne zadarmo, na pláži za poplatok. Wi-Fi pripojenie na recepcii hotela za poplatok 1,– € / 24 hodín, alebo 4,– € / 1 týždeň.

Ubytovanie:
hotel:

štandardné dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou 1 prístelky, majú vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, mini bar, trezor a nemajú balkón alebo štandardné klimatizované izby s možnosťou 1-2 prísteliek s balkónom (2. prístelka je rozťahovacie kreslo).
Izby v depandance
sú bližšie k pláži, sú to štandardné izby, zariadené ako v hlavnej budove, majú len francúzske balkóny.

Stravovanie:
polpenzia
raňajky a večere formou bufetu, alebo
all inclusive (za príplatok)

raňajky, obed a večera formou bufetu, nápoje počas obedov a večerí zo samoobslužných automatov v reštaurácii (nealko, biele a červené víno, pivo). V priestoroch baru na terase v čase od 11:00 – 21:00 hod. – zákusky, zmrzlina, káva, slané pečivo, nealko, pivo, červené a biele víno a miestny alkohol. V priestoroch baru pri bazéne nealkoholické nápoje, voda, pivo v čase od 10:00 – 19:00 hod.

Šport a zábava:
živá hudba na terase hotela, animácie pre deti a dospelých, v rámci all inclusive 60 min. vstup na tenisové kurty na izbu/pobyt, minigolf, športoviská, sauna, fitnes centrum, volejbal, futbal, minigolf, vodné športy na pláži, fakultatívne výlety.

Cena zahŕňa:
- 7x resp. 14x ubytovanie s polpenziou (all inclusive za príplatok), - zákonné poistenie insolventnosti, - delegát, - DPH. Dieťa do 2 r. bez nároku na služby ZADARMO.

Cena nezahŕňa:
- pobytová taxa:   14,00 € / osoba nad 18 r. / týždenný pobyt     7,00 € / osoba 12 - 18 r. / týždenný pobyt   ZADARMO / dieťa do 12 r. - komplexné cestovné poistenie UNION: 2,50 € / osoba / deň - autobusová doprava: 89,00 € / osoba - autobusová miestenka (nepovinná): 7,00 € - príplatok za dopravu / zdvojený termín: 30,00 € - preprava nadrozmernej batožiny (bicykel, surf a iné): 25,00 € / kus (nutné hlásiť vopred) - príplatok za izbu s balkónom: 25,00 € / osoba 1. a 2.lôžko / týždenný pobyt - príplatok za jednoposteľovú izbu: 80,00 až 140,00 € / týždenný pobyt (v závislosti od termínu)

Katalóg Chorvátsko 2017

Katalóg Taliansko 2017

Poznávacie zájazdy 2017


Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partner
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Počasie

Kvarner
zajtra:   13 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,53 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,57 HRK
Turecká lira  EUR 4,63 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »