Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Gibraltár a okruh slnečnou Andalúziou

Destinácia: Viac destinácií
Kód zájazdu: 795788
Cena od: 329 €
Príplatky od: 165 €
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

12.10.2018 4 dni First Minute 329 € +165 € odlet: Bratislava letecká

Popis zájazdu

Vydajte sa na cestu za maurskou kultúrou, zvykmi a chuťami slnečnej Andalúzie. Okúsite španielsku koridu, bary plné chuťoviek, či noc plnú vášnivého flamenca. Navštívite jedinečný Gibraltár s kolóniou voľne žijúcich opíc, historické mesto Ronda, krokodíly park, show s delfínmi a honosnú Marbellu. Teplota v októbri sa pohybuje okolo príjemných 26 °C. 


Program zájazdu:


1.Deň 

Odlet z Bratislavy v ranných hodinách, prílet na letisko v Malage. Po prílete autokarový transfer z letiska do hotela, odloženie batožiny. Presun miestnou dopravou na prehliadku Malagy, mesta voňajúceho vínom a rodiska slávneho španielskeho maliara Pabla Picassa. V podvečerných hodinách fakultatívna návšteva pravej Flamenco show, návrat na ubytovanie, nocľah. 


2.Deň

raňajky, presun miestnou dopravou do centra a dokončenie prehliadky mesta Malaga. Počas prehliadky si prezrieme napríklad katedrálu, biskupský palác, múzeum Pabla Picassa, pevnosť Alcazaba & Gibralfaro s pozostatkami rímskeho amfiteátra a iné. Navštívime tiež múzeum koridy - Taurito. V podvečerných hodinách návrat na ubytovanie, nocľah.   


3.Deň: 

Raňajky, celodenný výlet:  presuny autokarovou dopravou do mesta Ronda, ktoré sa týči na okraji rokliny, ponad ktorú vedie most Puente Nuevo.  Prehliadka historického centra: Dom maurského kráľa, renesančný palác, arabské kúpele, kostol Santa María La Mayor a na záver nebude chýbať Plaza de Toros - dejisko býčích zápasov. Následne sa presunieme autokarom do najjužnejšieho cípu Španielska - Gibraltár, ktorý kedysi Španieli predali Britom. Pre starých Grékov a Rimanov to bol jeden z Herkulových stĺpov, vyznačujúcich okraj vtedajšieho známeho sveta. Prehliadka jaskyne sv. Michala, návšteva jedinej  kolónie s voľne žijúcimi opicami druhu Makak v Európe a na záver si prezrieme prieplav, ktorý oddeľuje dva kultúrne tak odlišné kontinenty ako je Európa a Afrika. Cestou späť do Malagy si v prípade časových možností vychutnáme výhľad na najhonosnejšie európske letovisko kráľov a filmových hviezd mesto - Marbella. Návrat na ubytovanie, nocľah.


4.Deň:

Raňajky, celodenný výlet: presuny autokarovou dopravou - návšteva krokodílieho parku v Torremolinos, kde budete k týmto tvorom bližšie ako kedykoľvek pred tým. Následne presun autokarovou dopravou do delfinárium Marina, kde zažijete okrem iného show s deflínmi a inými cicavcami. Po skončení show prevzatie batožiny na hoteli a autokarový transfer na letisko, vo večerných hodinách odlet do Bratislavy. * zmena programu vyhradená


Cena zahŕňa:

- 3x hotelové ubytovanie (***)

- 3x bufetové raňajky

- letecká doprava Bratislava - Malaga - Bratislava

- 1 x príručná batožina do 10 kg (55 x 40 x 20 cm)

- 1 x príručná batožinu do 5 kg (35 x 20 x 20 cm)

- transfer letisko – hotel – letisko

- služby slovenského sprievodcu CK

- pobytová taxa

- prehliadka podľa programu bez vstupov

- poistenie insolventnosti CK


Cena nezahŕňa:

servisné príplatky + autokarová doprava na výlety  165 € / osoba (povinný príplatok)

komplexné cestovné poistenie 

batožinu do podpalubia 15 kg (individuálne)

vstupy do pamiatok a pod. (individuálne)

lístky na miestnu hromadnú dopravu v Malage


Predbežné letové časy:

10:30-14:10 / 20:30-23:50 hod.

Katalóg Chorvátsko 2018

Katalóg Taliansko 2018

Poznávacie zájazdy 2018


Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partner
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,34 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 4,66 TRY
Americký dolar  EUR 1,23 USD

Zobraziť všetky »