Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Hotel Flóra

Destinácia: Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčianske Teplice
Kód zájazdu: 800110
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy
Wellness zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Hotel Flóra

TV bicykle kozmetický salón kaderníctvo detský kútik sauna wellness, spa fitness centrum parkovisko internet, WiFi chladnička,minibar klimatizácia bazén

Úvod:
Kúpele Trenčianske Teplice patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Je to predovšetkým vďaka vynikajúcej prírodnej sírnej termálnej vode a romantickej polohe kúpeľov. Liečebná starostlivosť v kúpeľoch Trenčianske Teplice má dlhoročnú tradíciu a je založená predovšetkým na využívaní prírodnej sírnej termálnej vody. V súčasnosti sa okrem termálnej vody využíva široká paleta liečebných metód z oblasti liečebnej rehabilitácie a fyziatrie.

Poloha:
vyhľadávaný wellness hotel • v centre kúpeľov Trenčianske Teplice • 15 km od Trenčína

Vybavenie:
klimatizovaná reštaurácia s letnou terasou • kaviareň s letnou terasou • kozmetický salón • kaderníctvo • internetový kútik • detský kútik • požičovňa horských bicyklov • Wi-Fi v celom hoteli zdarma • wellness centrum • antikorový plavecký bazén (15 m) • sedací bazén • soľná a eukalyptová sauna • fi tness • monitorované parkovisko pred hotelom (poplatok 3 €/noc)

Vybavenie izieb:
kúpeľňa s vaňou alebo sprchovým kútom • oddelené WC • SAT TV • rádio • telefón • župan • Wi-Fi zdarma • väčšina izieb má balkón s výhľadom do prírody

Jedno a dvojlôžková izba
(manželská posteľ alebo oddelené postele, možnosť 1 prístelky formou samostatného lôžka)

Apartmán:
dvojlôžkový
(väčšia obývacia izba s možnosťou prístelky na rozkladacom gauči, kúpeľňa s rohovou vaňou, chladnička) •
štvorlôžkový
(rodinný, menšia obývacia izba, dve samostatné spálne - jedna s dvomi oddelenými posteľami, druhá s manželskou posteľou, chladnička)

Stravovanie:
raňajky formou bufetových stolov • obedy a večere výber z menu, šalátový bufet • v prípade plnej penzie pobyty začínajú večerou a končia obedom

Cena zahŕňa:
ubytovanie, stravovanie a príslušné procedúry • na privítanie nápoj dobrej nálady • voľný vstup do bazéna • fitnes • deti do 3 rokov bez nároku na služby zdarma

Cena nezahŕňa:
miestny poplatok (platba na mieste)

Ochutnávka wellness:
Víkendový pobyt pre každého -
polpenzia, nápoj na privítanie, župan, 1x masáž aróma voskom, 1x rašelinový zábal. Pobyt na 2 alebo 3 noci. Pri pobyte na 3 noci – 1x perličkový kúpeľ s prísadou alebo 1x rašelinový zábal grátis.

Komplexný kúpeľný pobyt:
Liečebný pobyt
polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, 30 liečebných procedúr podľa odporučenia lekára, voľný vstup do bazénového komplexu a do fitnes, 6x bonusový vstup do saunového sveta. Pobyt na 14 nocí.

Antistresový pobyt:
Antistresový pobyt
polpenzia, nápoj na privítanie, orientačné lekárske vyšetrenie, 1x masáž lávovými kameňmi, 1x reiki, 1x masáž čokoládovým olejom, 1x Shiatsu masáž, 1x zábal z pravej čokolády na lepšiu náladu, 1x reflexná masáž chodidla, 1x minerálny bahenný zábal Ahava, 3x vstup  do saunového sveta. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí. Pri pobyte na 6 nocí + Havajská masáž (60 mi.), na 7 nocí + Joga (60 min.). Pri predĺžení pobytu každá ďalšia noc = 1 liečebná procedúra + 1x bonusový vstup do saunového sveta.

Relax a oddych:
Wellness pobyt

polpenzia, na privítanie nápoj dobrej nálady, denne vstup do saunového sveta, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, voľný vstup do fitnes, župan, Wi-Fi. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí.

Romantický pobyt:
Romantický pobyt pre dvoch
polpenzia, nápoj na privítanie, romantické prekvapenie na izbe, romantická večera vo dvojici pri sviečkach, 1x harmonizujúca masáž kokosovo-vanilkovým olejom (40 min.), 1x Kleopatrin kúpeľ s kokosovým mliekom (15 min.), 1x parafínový kokosový zábal (20 min.), romantické nočné kúpanie v sprievode lahodných tónov, privátny vstup do fínskej sauny (1h), voľný vstup do bazénového komplexu, vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidáriom a vodnou cestou. Voľný vstup do fitnes, župan a Wi-Fi. Pobyt na 2 alebo 3 noci .

Špeciálne pre dámy:
Beauty pobyt
polpenzia, nápoj na privítanie, konzultácia s fyzioterapeutom, 1x Ayurvéda – indická olejová masáž, 1x medová detoxikačná masáž, 1x Leg Basic – anticelulitídová masáž nôh, 1x Kleopatrin kúpeľ, 1x žehlička na tvár, 1x očistný zábal z morských rias, 1x kozmetická lymfodrenáž tváre a dekoltu, 1x kozmetické ošetrenie tváre, 1x pedikúra, 2x vstup do saunového sveta. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí.

Regeneračný pobyt:
Ozdravovací pobyt
polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, ozdravovací program: 2x kúpeľ v termálnom bazéne, 1x klasická a 1x podvodná masáž, 1x perličkový kúpeľ s prísadou bylinných liečivých extraktov a solí, 1x oxygenoterapia, 1x rašelinový zábal, 3x interferenčné prúdy alebo ultrazvuk, 1x vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, fínskou saunou, bylinkovou inhaláciou, tepidáriom a vodnou cestou. Bonusy: na privítanie nápoj dobrej nálady, voľný vstup do bazéna a fitnes, župan, Wi-Fi. Pobyt na 5, 6  alebo 7 nocí.

Boľavý chrbát:
Pobyt na boľavý chrbát
polpenzia,  na privítanie nápoj dobrej nálady, program na boľavý chrbát: orientačné lekárske vyšetrenie, 1x Dorn metóda Breuss masáž (20 min.), 1x Tuina - čínska tlaková masáž (40 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x minerálny bahenný zábal AHAVA (20 min.), 1x mobilizačné techniky na uvoľnenie šije (20 min.), 3x elektroterapia, 1x champi - indická masáž hlavy (20 min.), 1x reflexná masáž (20 min.), 1x kineziterapia alebo hydrokineziterapia (20 min.), 1x vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, fínskou saunou, bylinkovou inhaláciou, tepidáriom a vodnou cestou, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým a sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, voľný vstup do fitnes, župan, Wi-Fi. Pobyt na 5, 6 alebo 7 nocí.

Aktívny senior:
Pobyt pre seniorov
polpenzia, orientačné lekárske vyšetrenie, 1x klasická čiastočná masáž (20 min.), 1x perličkový kúpeľ (15 min.), 1x rašelinový zábal (20 min.), 1x interferenčné prúdy (10 min.), 1x ultrazvuk (5 min.). Bonusy: na privítanie nápoj dobrej nálady, popoludní dezert a šálka kávy, voľný vstup do bazéna a fitnes, župan, Wi-i. Pobyty na , 6  alebo 7 nocí. Pri pobyte na 7 nocí bonus + 1x oxygenoterapia (60 min.).

Silvestrovský pobyt:
Silvestrovský pobyt 2017
pobyt na 5 nocí zahŕňa ubytovanie, 4x raňajky, 4x večeru, 1x silvestrovská večera spolnočným bufetom a programom, 1x bohatý novoročný brunch s pečeným prasiatkom až do 11,30 hod., relaxačný program: 1x masáž čokoládovým olejom (20 min.), 1x zábalz pravej čokolády na lepšiu náladu (20 min.), 1x Kleopatrin kúpeľ (15 min.), 1x očistný zábal z morských rias (20 min.), + extra pre dámy 1x kozmetická lymfodrenáž tváre a dekoltu (20 min.) a pre pánov 1x reflexná masáž chodidla (20 min.), deenne vstup do saunového sveta, voľný vstup do bazénového komplexu a do fitnes, zapožičanie županu. Pobyt v termíne 27.12.2017 - 01.01.2018.

Víkendový pobyt:
Víkendový pobyt pre každého - polpenzia, nápoj na privítanie, župan, 1x masáž aróma voskom, 1x rašelinový zábal, kúpací plášť počas celého pobytu, Wi-Fi, voľný vstup do bazénového komplexu s plaveckým sedacím nerezovým bazénom s vodnými atrakciami, denný vstup do saunového sveta so soľnou parnou saunou, bylinkovou inhaláciou, fínskou saunou, tepidáriom a vodnou cestou, voľný vstup do fitness, indoor aktivity: stolný tenis, stolný futbal, hracie šípky Pobyt na 2. Nástup na pobyt Pia.

Katalóg Chorvátsko 2018

Katalóg Taliansko 2018

Poznávacie zájazdy 2018


Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partner
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Meno:
E-mail:

Telefón:

Text:

Počasie

Trenčiansky kraj
včera:   -3 °C

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,34 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 4,66 TRY
Americký dolar  EUR 1,23 USD

Zobraziť všetky »