Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Gruzínsko

Destinácia: Gruzínsko
Kód zájazdu: 1007367
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Poznávacie zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Popis zájazdu

Program:


1. deň: Zraz na letisku alebo transfer na letisko do Budapešti (za príplatok). Odlet do Kutaisi (Gruzínsko).                                                         

2. deň: Z letiska v Kutaisi budeme pokračovať mikrobusmi do mesta Kutaisi a po prestávke na raňajky a zmeny valút pôjdeme do významného vysokohorského strediska Veľkého Kaukazu Mestia so zastávkou na fotografovanie pri najväčšej umelej vodnej nádrži Gruzínska Jvari. Ešte pred príchodom do Mestie sa vyvezieme lanovkou pred mestom na vrcholovú stanicu s panoramatickým výhľadom (360°) na päťtisícovky Veľkého Kaukazu. Nocľah v hoteli v Mestii.

3. deň: Po raňajkách nás budú čakať pred hotelom terénne autá, ktoré nás vyvezú do Ushguli (najvyššie položenej permanentne osídlenej obce celej Európy). Obec je symbolom Svanetie, oblasti ležiacej vysoko v horách. Krátke túry v okolí smerom k najvyššej hore Gruzínska Shkhara (5 193 m.n.m.). Nocľah v hoteli v Mestii.

4. deň: Po raňajkách odchod do Kutaisi, kde navštívime katedrálu Bagrati. Po obednajšej prestávke odchod do Akhaltsikhe. Prechod cez Borjomi, najslávnejšie kúpeľné mesto Gruzínska. V Akhaltsikhe zastávka pri pevnosti Rabati. Nocľah.

5. deň: Po raňajkách navštívime skalné mesto Vardzia, ležiace v doline rieky Mtkvari. Rozsiahly komplex skalného mesta leží v nadmorskej výške 1 300 m.n.m. Po jeho prehliadke cesta cez regióny Malého Kaukazu do hlavného mesta Tbilisi. Po ceste zastávka v meste Gori, rodiska Stalina s múzeom. Nocľah.

6. deň: Po raňajkách odchod cez stepné oblasti do kláštorného komplexu vytesaného do skaly David Gareji na hraniciach s Azerbajdžanom. Po jeho prehliadke obedňajšia prestávka v dedinke Udabno. Popoludní príchod do Tbilisi, prehliadka mesta, osobné voľno. Nocľah v hoteli v Tbilisi.

 7. deň: Po raňajkách odchod cez stepné oblasti do kláštorného komplexu vytesaného do skaly David Gareji na hraniciach s Azerbajdžanom. Po jeho prehliadke obedňajšia prestávka v dedinke Udabno. Popoludní príchod do Tbilisi, prehliadka mesta, osobné voľno. Nocľah v hoteli v Tbilisi.

8. deň: Po raňajkách cesta do letoviska Batumi. Po ceste zastávka v skalnom meste Uplistsikhe. V Batumi po príchode do večera kúpanie v mori, osobné voľno. Vo večerných hodinách odchod na letisko v Kutaisi.

9. deň: Odlet z letiska v Kutaisi v skorých ranných hodinách. Po prílete do Budapešti je možnosť transferu na Slovensko (za príplatok).

Zmena programu a termínu vyhradená! Cena leteniek sa v priebehu roka mení.

Cena zahŕňa: leteckú dopravu na pravidelnej linke Budapešť – Kutaisi a späť (už aj s letiskovými poplatkami), 6x hotelové ubytovanie, 6x raňajky, transfery minibusom v Gruzínsku, insolventnosť, odvod DPH, sprievodca CK

Cena nezahŕňa: terénne vozidlá a fakultatívne vstupy (cca 50 EUR – 150 GEL, vyberá sprievodca po prílete a zmene valút), komplexné cestovné poistenie Union 2€/os./deň., dobrovoľná finančná odmena vodičovi v Gruzínsku. Podľa záujmu je možný transfer na letisko a z letiska.

Katalóg Chorvátsko 2018

Katalóg Taliansko 2018

Poznávacie zájazdy 2018


Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partner
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,52 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,44 HRK
Turecká lira  EUR 6,31 TRY
Americký dolar  EUR 1,11 USD

Zobraziť všetky »