Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Vila Mara

Vila Mara - penzión - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - izba na more - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - izba na more - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - izba na more - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - izba na pohorie - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - izba - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - izba - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - kúpeľňa - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - kúpeľňa - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - rodinná izba - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - rodinná izba - prístelka č.1 - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - rodinná izba - prístelka č.2 - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - rodinná izba - bočná orientácia more - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - reštaurácia - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - pláž - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - pláž Makarska - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - pláž Makarska - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - Makarska - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - Makarska - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - pláž Makarska - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - Makarska - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska Vila Mara - Makarska - autobusový zájazd - Chorvátsko, Makarska
Destinácia: Chorvátsko, Makarská riviéra, Makarska
Kód zájazdu: 1069132
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Vila Mara

detská postieľka TV basketbal nákupná pasáž lekáreň lekárska služba kasíno bicykle tobogan, šmýkačka diskotéka vodné bicykle vodné lyže windsurfing, surf futbal tenis parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis okruhliaková pláž štrková pláž chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 1,3 km
Vzdialenosť od pláže: 400 m
Rýchly popis:
Moderná vila po kompletnej rekonštrukcii sa nachádza v menej frekventovanej časti rušného mesta Makarska, ktoré je ideálnym strediskom pre aktívne využitie letnej dovolenky aj tanečnú či inú zábavu. Oficiálna kategória je 3*.

Poloha:
asi 450 m od pláže v miernom svahu, od centra Makarskej asi 1,3 km.

Ubytovanie:
recepcia, reštaurácia, výťah, Wi-Fi pripojenie v celom objekte zdarma, vlast­né parkovisko za poplatok (obmedzený počet miest), ďalšie parkovanie v blízkosti za po­platok. V okolí je lekáreň, bankomat, obchod s potravinami a pekáreň.

Izby:
moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky s orientáciou na pohorie alebo more (za poplatok). Všetky majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, SAT TV, malú chladničku a balkón. V rodinnej izbe je dvojlôžko a dve samostatné lôžka a izba má bočnú orientáciu na more. Detská postieľka je na vyžiadanie zdarma.

Stravovanie:
polpenzia – raňajky formou bufetu, večere výber z 3 menu, šalátový bufet, dezerty.  

Pláž:
pekná štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora na ktorú sa dostanete podchodom pod magistrálou. Plážový servis a vodné športy za poplatok.

Doprava:

autobusová, individuálna


V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s polpenziou, balkón, klimatizácia, SAT TV, minichladnička, Wi-Fi, služby delegáta.  

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: KLIM BUS 115 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 80 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa nad 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, Covid príplatok 10,- EUR/osoba. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: orientácia na more 20 EUR/izba/7 nocí, v rodinnej izbe platia min. 3 osoby ako dospelá osoba na základnom lôžku a 4.osoba podľa veku na prístelke, parkovanie pri vile 3 EUR/deň/auto (platba na mieste). Nástupné miesta: BA, KE, PO - bez príplatku, NR, TT, Sereď - 5 EUR,  PE, PN, TO - 11 EUR, NM, DUB, TN, ZH, PD - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 16 EUR. Upozornenie: Miestenky na východnú trasu a na niektoré miesta západnej trasy nie je možné zakúpiť.

Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


MAKARSKA
Najznámejšie stredisko južnej Dalmácie sa nachádza cca 60 km južne od Splitu v širokej morskej zátoke. Od pevniny ju chráni masív pohoria Biokovo, ktoré dotvára nezabudnuteľnú scenériu tohto kedysi malého rybárskeho mestečka. V súčasnosti je vyhľadávaná hlavne kvôli príjemnému podnebiu s vysokým počtom slnečných dní, upraveným plážam s borovicovou promenádou, azúrovému moru a v neposlednom rade aj mladými ľuďmi kvôli rušnému nočnému životu. Makarska je aj názov celej riviéry rozprestierajúcej sa od mestečka Brela až po Gradac.


Fakultatívne výlety:

Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka, NP Vodopády a rieka Krka- celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.


Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partneri
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 26,69 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,53 HRK
Turecká lira  EUR 7,74 TRY
Americký dolar  EUR 1,13 USD

Zobraziť všetky »