Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Alba

Hotel Alba - autobusový zájazd  - Chorvátsko-Sv. Filip i Jakov Hotel Alba - autobusový zájazd  - Chorvátsko-Sv. Filip i Jakov Hotel Alba - izba - autobusový zájazd  - Chorvátsko-Sv. Filip i Jakov Hotel Alba - reštaurácia - autobusový zájazd  - Chorvátsko-Sv. Filip i Jakov Hotel Alba - pláž - autobusový zájazd  - Chorvátsko-Sv. Filip i Jakov Hotel Alba - pláž - autobusový zájazd  - Chorvátsko-Sv. Filip i Jakov Hotel Alba - pláž - autobusový zájazd  - Chorvátsko-Sv. Filip i Jakov Hotel Alba - autobusový zájazd  - Chorvátsko-Sv. Filip i Jakov
Destinácia: Chorvátsko, Severná Dalmácia, Sveti Filip i Jakov
Kód zájazdu: 1143833
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Alba

piesočnato-kamienková pláž detská postieľka TV lekáreň vodné bicykle windsurfing, surf volejbal stolný tenis tenis parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži betónové platne okruhliaková pláž štrková pláž chladnička,minibar trezor
Vzdialenosť od centra: 300 m
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Rýchly popis:
Obľúbený moderný hotel sa nachádza asi 300 m od centra malého dalmatínskeho mestečka Sv. Filip i Jakov v bezprostrednej blízkosti pláže, ktorú lemuje prímorská promenáda vedúca do mestečka.

Poloha:
300 m do centra mestečka Sv. Filip i Jakov, cca 23 km južne od Zadaru.

Hotel:
klimatizovaná recepcia s aperitív barom, reštaurácia, terasa, výťah a supermarket. K dispozícii sú aj tenisové kurty zdarma (požičanie príslušenstva za poplatok), reštaurácia s terasou na pláži. Wi-Fi a parkovanie v celom areáli zdarma.

Izby:
moderne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky a rodinné izby s možnosťou až dvoch prísteliek (spálňa a obývacia miestnosť s rozťahovacím lôžkom pre 2 osoby) na vyžiadanie. Všetky izby majú kúpeľňu s WC, SAT TV, chladničku, telefón a balkón. Orientácia na more za príplatok.

Stravovanie:
polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov, v cene nápoj k večeri. Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.

Pláž:
cca 100 m od hotela štrkovo-piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom, ďalšia štrková pláž sa nachádza cca 15 min. pešo za mestečkom. Plážový volejbal a vodné športy za poplatok.

Doprava:
autobusová, individuálna

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie s polpenziou, nápoj k večeri (víno, pivo alebo nealkoholický nápoj), TV, Wi-Fi, chladnička, parkovanie, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:

Doprava: KLIM BUS 105 EUR/osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, príplatok za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok 10 EUR/osoba/autobusová doprava, hygienický a bezpečnostný príplatok 5 EUR/osoba/individuálna doprava. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, pripoistenie COVID 2,60 EUR/osoba do 70 rokov/deň, 5,20 EUR/osoba 70-85 rokov/deň (možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS). Ostatné doplatky: orientácia na more 25 EUR/izba/7 nocí. Nástupné miesta: BA - bez príplatku, NR, TT, Sereď - 5 EUR, PE, PN, TO - 11 EUR, NM, DUB, TN, ZH, PD - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 16 EUR. Upozornenie: miestenky nie je možné zakúpiť.


Typ stravy:
polpenzia

Informácie o krajine a stredisku:
Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Sv. Filip a Jakov
Malebné letovisko leží približne v polovici jadranského pobrežia pri magistrále medzi Zadarom a Šibenikom. Menšie mestečko s peknými parkami, starou históriou, mediteránskou klímou a krištáľovo čistým morom ponúka ideálne podmienky pre príjemnú rodinnú dovolenku. V centre letoviska nájdete malý prístav, obchody, reštaurácie, bary.  

Fakultatívne výlety:

Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka NP, vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.


Dostupné výlety

Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partneri
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,43 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,51 HRK
Turecká lira  EUR 10,15 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »