Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Croatia

Apartmány Croatia - apartmánové domy - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - apartmánové domy - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - areál - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - vybavenie apartmánu - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - vybavenie apartmánu - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - vybavenie apartmánu - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - vybavenie apartmánu - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - vybavenie apartmánu - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - vybavenie apartmánu - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - výhľad z apartmánu - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - pláž - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - pláž - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - pláž - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - pláž - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov Apartmány Croatia - mesto Sv. Filip i Jakov - autobusový zájazd - Chorvátsko - Sv. Filip i Jakov
Destinácia: Chorvátsko, Severná Dalmácia, Sveti Filip i Jakov
Kód zájazdu: 1143834
Cena od: 102,85 €
Príplatky od: 25 €
Pobytové zájazdy

Výber termínu

06.08.2021 10 dní Last Minute 133,65 € +124,50 € autobusová
07.08.2021 8 dní Last Minute 133,65 € +25 € vlastná
13.08.2021 10 dní Last Minute 118,80 € +124,50 € autobusová
14.08.2021 8 dní Last Minute 118,80 € +25 € vlastná
20.08.2021 10 dní Last Minute 102,85 € +124,50 € autobusová
21.08.2021 8 dní Last Minute 102,85 € +25 € vlastná

Croatia

piesočnato-kamienková pláž detská postieľka TV domáce zviera lekáreň minigolf vodné bicykle windsurfing, surf volejbal večerný program stolný tenis tenis parkovisko internet, WiFi vodné športy na pláži plážový servis betónové platne štrková pláž chladnička,minibar trezor klimatizácia
Vzdialenosť od centra: 300 m
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Rýchly popis:
Apartmány CROATIA sa nachádzajú v areáli hotela Alba, v blízkosti štrkovo-piesočnatej pláže. Medzi areálom a plážou je promenáda vedúca do centra mesta Sv. Filip i Jakov.

Poloha:
cca 100 m od pláže, 300m od centra. Turistický areál lemuje z jednej strany prímorská promenáda a z druhej strany magistrála.

Ubytovanie:
všetky apartmány sú vybavené kuchynkou s menším jedálenským kútom, klimatizáciou, sprchou s WC, SAT TV, telefónom a balkónom alebo terasou. Apartmán B/3 (27,5 m2) pre 3 osoby má dvojlôžkovú spálňu, obývaciu miestnosť s jedným lôžkom (gauč). Apartmán C/4 (39 m2) pre 4 osoby má spálňu a obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 2 osoby. Apartmán D/5 (35,5 m2) pre 5 osôb má 2 dvojlôžkové spálne a obývaciu miestnosť s jedným lôžkom (gauč). Apartmán E/6+1 (47-70 m2) pre 6 osôb s možnosťou jednej prístelky sa skladá z 2 dvojlôžkových spální a obývacej miestnosti s gaučom (pre 2 osoby) a možnosťou doobjednania prístelky pre dieťa do 12 rokov. Wi-Fi a parkovanie v celom areáli zdarma.

Stravovanie:
bez stravy, možnosť doobjednať raňajky, alebo večere, alebo polpenziu v hoteli Alba vo forme bufetu. Z dôvodu protiepidemiologických opatrení môže byť forma podávania stravy upravená.

Pláž:
štrkovo-piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom, k dispozícii vodné športy, ležadlá a slnečníky za poplatok.

Doprava:
autobusová, individuálna

V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie, klimatizácia, TV, Wi-Fi, chladnička, parkovanie, služby delegáta.

V cene nie je zahrnuté:

Doprava: KLIM BUS 105 EUR/osoba, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/osoba, príplatok za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/osoba. Povinné príplatky: pobytová taxa pre osoby od 18 rokov 20 EUR/osoba/7 nocí, pobytová taxa 12-18 rokov 10 EUR/osoba/7 nocí, hygienický a bezpečnostný príplatok 10 EUR/osoba/autobusová doprava, hygienický a bezpečnostný príplatok 5 EUR/osoba/individuálna doprava.  Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,90 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,70 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň, pripoistenie COVID 2,60 EUR/osoba do 70 rokov/deň, 5,20 EUR/osoba 70-85 rokov/deň (možné objednať, len ak má osoba zakúpené poistenie KOMFORT alebo PLUS). Ostatné doplatky: 7x raňajky 65 EUR/osoba (deti 2-12 rokov 35 EUR/osoba), 7x večere 100 EUR/osoba (deti 2-12 rokov 50 EUR/osoba), 7x polpenzia 165 EUR/osoba (deti 2-12 rokov 85 EUR/osoba), detská postieľka zdarma (na vyžiadanie), pes povolený na vyžiadanie (8 EUR/deň, platba na mieste). Nástupné miesta: BA - bez príplatku, NR, TT, Sereď - 5 EUR, PE, PN, TO - 11 EUR, NM, DUB, TN, ZH, PD - 14 EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT, LM, PU, RK - 16 EUR. Upozornenie: miestenky nie je možné zakúpiť.  


Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:

Chorvátsko
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.
Sv. Filip a Jakov
Malebné letovisko leží približne v polovici jadranského pobrežia pri magistrále medzi Zadarom a Šibenikom. Menšie mestečko s peknými parkami, starou históriou, mediteránskou klímou a krištáľovo čistým morom ponúka ideálne podmienky pre príjemnú rodinnú dovolenku. V centre letoviska nájdete malý prístav, obchody, reštaurácie, bary.


Fakultatívne výlety:
Split - Trogir - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP Kornati - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

Slapovi Krka NP, vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

Dubrovnik - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

Medjugorje - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

Ostrovy Hvar a Brač - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.


Dostupné výlety

Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partneri
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,65 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 10,06 TRY
Americký dolar  EUR 1,18 USD

Zobraziť všetky »