Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Margarita Maris

Destinácia: Chorvátsko, Severná Dalmácia, Sveti Filip i Jakov
Kód zájazdu: 1180577
Cena od: N/A
Príplatky od: N/A
Pobytové zájazdy

Výber termínu

Je nám ľúto, ale tento zájazd bol už vypredaný a neobsahuje žiadne termíny. Vyberte si prosím iný zájazd.

Margarita Maris

detská postieľka TV basketbal vodné bicykle futbal volejbal tenis parkovisko internet, WiFi plážový servis štrková pláž detské ihrisko chladnička,minibar klimatizácia
Vzdialenosť od pláže: 250 m

Stredisko:
Sv. Filip i Jakov, malebné mestečko, vzdialené asi 2 km od mesta Biograd na Moru, sa rozprestiera na pobreží Pašmanského zálivu. Sv. Filip i Jakov je pravou perlou Zadarskej riviéry, ktorá sa pýši množstvom skrytých a tichých zátok. Atraktívnosť prostredia zvyšuje aj blízkosť súostrovia Kornati. Pre dovolenkárov, ktorí obľubujú rušný nočný život odporúčame prechádzku do centra mesta Biograd na Moru.

Poloha:
komplex sa nachádza v mestečku Sv. Filip i Jakov, je vzdialený od štrkovo-piesočnatej pláže cca 250 m. Vzdialenosť z Košíc cez Maďarsko je 925 km.

POPIS
obľúbený ubytovací komplex situovaný v parku plnom zelene, je zaradený v našej ponuke už dlhé roky. Našimi klientmi veľmi vyhľadávaný, vhodný pre všetky vekové kategórie.

VYBAVENIE A ĎALŠIE SLUŽBY
recepcia, detské ihrisko s pieskoviskom, tenisový kurt, multifunkčné ihrisko, záhrada. Parkovisko je pred centrálnou recepciou, resp. v areáli komplexu Margarita Maris zadarmo. Pobyt s domácim zvieraťom je za poplatok 5,-€/ deň, platí sa na mieste.

UBYTOVANIE
Typy izieb:
• klimatizované štúdiá majú jednu miestnosť pre 2 alebo 3 dospelé osoby alebo 2 dospelé osoby a 2 deti (tretie lôžko je rozťahovací gauč, preto je potrebné zvážiť komfort pri ubytovaní 2 detí).

Vybavenie:
klimatizácia, kúpeľňa, sociálne zariadenie, SAT TV, kompletne vybavená kuchynka, chladnička, dvojplatnička, balkón alebo terasa. Detská postieľka za príplatok 5,-€/ deň, platí sa na mieste.

STRAVOVANIE
bez stravy


PLÁŽ
prevažne štrková, menší úsek piesočnatej pláže. Slnečníky a ležadlá sú na pláži za poplatok.

INTERNET
Wi-Fi pripojenie na recepcii alebo terase je zadarmo.

ŠPORT A ZÁBAVA
v areáli detské ihrisko s preliezačkami a pieskoviskom, multifunkčné ihrisko (futbal, basketbal, volejbal), vodné športy na pláži, požičovňa vodných bicyklov a člnov, reštaurácie, kaviarne, cukrárne, tanečné terasy v mestečku, nočná zábava v Biograde na Moru (vzdialený cca 2 km), fakultatívne výlety. Počas hlavnej turistickej sezóny kultúrne leto – denne folklórne, hudobno-spevácke a divadelne programy v mestečku sv. Filip i Jakov. Nový Funpark pre deti v neďalekom Biograde na moru www.funparkbiograd.com

OFICIÁLNE HODNOTENIE*** 

Základná cena zahŕňa:
- 7x ubytovanie bez stravy,
- zákonné poistenie insolventnosti,
- delegát,
- DPH

- Dieťa do 3 r. bez nároku na služby ZADARMO.

Základná cena nezahŕňa:
- pobytová taxa:   10,00 € / osoba nad 18 r. / týždenný pobyt     5,00 € / osoba 12 - 18 r. / týždenný pobyt   ZADARMO / dieťa do 12 r.
- autobusová doprava:  105,00 € / spiatočná doprava / osoba   (nástupného miesta: Prešov, Košice , Bardejov)
- komplexné cestovné poistenie UNION: 2,50 € / osoba / deň

Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partneri
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,43 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,51 HRK
Turecká lira  EUR 10,15 TRY
Americký dolar  EUR 1,17 USD

Zobraziť všetky »