Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

O nás

Milí priatelia,

35 - ročné skúsenosti v oblasti cestovného ruchu vyústili v roku 1996 k založeniu firmy pod obchodným názvom Ing. Margita Chodelková – SUN TRAVEL Cestovná kancelária. Stalo sa tak na základe živnostenského oprávnenia. Predmetom činnosti bolo prevádzkovanie cestovnej kancelárie.
Koncom roku 2009 sa firma úspešne transformovala na SUN TRAVEL s.r.o. a presťahovala sídlo prevádzky so zámerom - bližšie ku klientom.

Hlavným produktom pasívneho cestovného ruchu bolo a je organizovanie pobytov pre jednotlivcov i skupiny k najbližšiemu moru k JADRANU a to do Chorvátska a Talianska.
Okrem toho sa CK SUN TRAVEL zaoberá aj aktívnym cestovným ruchom - poznávacie i pobytové zájazdy v SR pre klientov z iných štátov. Ďalej organizuje komplexné služby pre:

  • kongresovú turistiku
  • predaj hotelového ubytovania do celého sveta (individuálne a služobné cesty)
  • predaj cestovného poistenia UNION poisťovne a.s.
  • predaj produktov iných slovenských a zahraničných touroperátorov (letné, zimné, exotické a poznávacie zájazdy)

Od roku 2000 je cestovná kancelária poistená proti úpadku v poisťovni Union a.s.. Vzhľadom k potrebe odborného rastu a skvalitňovania ponúkaných služieb je CK SUN TRAVEL stálym členom Slovenskej asociácie cestovných kancelárií a agentúr /SACKA/ a je členom Klubu touroperátorov. Na Slovensku má cca. 100 autorizovaných predajcov.

Referencie firmy:

Medzi našich klientov patria firmy KLIMAK s.r.o., NRSYS s.r.o., STRONGER s.r.o., AQUEL Slovakia a.s., TTC s.r.o., ZENTIVA a.s., METRO Cash & Carry Slovakia s.r.o., ŠK K-CERO SPU Nitra, EKOL s.r.o., SPU Nitra, MÚ Vráble, SAD Nitra a.s., DSS pre dospelých MEREMA Modra, DSS pre deti a dospelých Medveďov, SIGI TRADE s.r.o., MEDA Pharma s.r.o., NYCOMED s.r.o., UCB s.r.o., GlaxoSmithKline s.r.o., AstraZeneca Czech Republic s.r.o., MONTROSE Pharma s.r.o., BIOMED CZ s.r.o., IMMUNOFLOW s.r.o., IMUNA Pharm a.s., NOVARTIS Slovakia s.r.o. a ďalšie inštitúcie a školy.

Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partneri
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,72 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 34,99 TRY
Americký dolar  EUR 1,08 USD

Zobraziť všetky »