Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Zľavy

1. za SKORÝ NÁKUP  12% do 31.12.2023, 10% do 31.1., 7% do 29.2., 5% do 31.3.2024 sa poskytne pri zaplatení zálohy 50% z ceny zájazdu.

2. pri zaplatení CELKOVEJ CENY zájazdu (100%) sa na zľavnenú cenu poskytne ďaľšia zľava 2% do 31.3.2024

3. EXTRA ZĽAVA  až do 20% pri 50% resp. 100% úhrade ceny zájazdu do termínu uvedeného pri niektorých ubytovacích zariadeniach resp. do vypredania ubytovacej kapacity. Tieto zľavy nie sú zohľadnené v jednotlivých cenách, je potrebné si ju vypočítať! V niektorých prípadoch je zľava vyjadrená konkrétnou sumou napr. 49 € / osoba / týždeň. EXTRA ZĽAVY a zľavy za SKORÝ NÁKUP nie je možné kumulovať. Klientovi sa poskytne vždy tá výhodnejšia!

4. STÁLI KLIENTI počas celej sezóny už pri 50% úhrade  2%

5. Skupinové zľavy – pre skupiny vypracujeme skupinové ceny, na tieto ceny sa nevzťahujú ďalšie zľavy

6 . AKCIE a ZĽAVY v cenníkoch vyznačené pri jednotlivých pobytoch

    – DIEŤA ZDARMA (dieťa až do 14r.)

UPOZORNENIE: pre všetky zľavy platí, že je poskytovaná iba z ceny dospelej osoby na základnom lôžku, resp. z ceny apartmánu, nevzťahuje sa na príplatky – pobytové taxy (ak nie sú zahrnuté v cene), plnú penziu, autobusovú dopravu (ak nie je uvedené inak) a podobne. Všetky zľavy je potrebné si uplatniť hneď pri uzatváraní Zmluvy o zájazde jednorazovo, spätne sa uplatniť nedajú. Vyššie uvedené zľavy platia na ponuku pobytov na minimálne 7 nocí a výlučne na vlastné produkty CK SUN TRAVEL.

CENY A TERMÍNY POBYTOV A DOPRAVY

Zájazdy a pobyty nie sú viazané na niektorý druh dopravy, môžete ich absolvovať individuálne alebo autobusovou dopravou. Pri objednaní autobusovej dopravy treba k cene pobytu pripočítať cenu za dopravu. Odchod autobusu je vždy jeden deň pred začiatkom pobytu, návrat jeden deň po ukončení pobytu. Príchod autobusov na pobytové miesto je v predpoludňajších hodinách, ubytovanie je možné popoludní väčšinou po 14.00 hod. V deň odchodu je potrebné uvolniť ubytovanie do 10.00 hod., odchody autobusov sú v podvečerných hodinách. Pri individuálnej doprave je v niektorých ubytovacích zariadeniach možný pobyt aj na iný počet nocí podľa konkrétnych požiadaviek, informácie vám poskytneme osobne v CK, resp. e-mailom alebo telefonicky pri objednávke zájazdu. Pri pobytoch na menej ako 7 nocí sa cena zvyšuje o 25 - 40%.

SKRATKY

1/1 – jednolôžková izba, 1/2 – dvojlôžková izba, 1/3 – trojlôžková izba, S,WC – sprcha/WC resp. vaňa/WC v izbe, KL – klimatizácia, B – balkón, T – terasa, M, MS – morská strana, P – výhľad na mesto alebo do parku, AP/2, 3, 4, 6, 8 – apartmán (číslo znamená počet osôb, ktoré môžu byť v ňom ubytované), STD – štúdio (jedna miestnosť), RI - rodinná izba, BGW – bungalov, LT – lokálny transfer,  TV-SAT – televízia so satelitným príjmom, Superior, Junior suite - vyšší štandard ubytovania.

CESTOVNÉ POISTENIE

Cestovná kancelária SUN TRAVEL s.r.o. zabezpečuje pre klientov cestovné poistenie v poisťovacej spoločnosti UNION poisťovňa, a.s. cestovné poistenie typ A1 v cene 3,00 €/osoba/deň a typ A1 PANDEMIC v cene 4,00 €/osoba/deň. Pri kúpe každého zájazdu si môžete uzavrieť cestovné poistenie poisťovne UNION poisťovňa, a.s. v nasledovnom rozsahu: poistenie liečebných nákladov a asistenčné služby v zahraničí • poistenie batožiny a oneskorené dodanie batožiny leteckou spoločnosťou a strata dokladov • poistenie všeobecnej zodpovednosti za škody • úrazové poistenie • poistenie storna (odstupné za zrušenie zájazdu) • poistenie nevydarenej dovolenky • poistenie zvýšených nákladov na spätnú prepravu • poistenie doprovodu • poistenie predčasného návratu a nečerpaných služieb • poistenie nákladov na cestu blízkej osoby poisteného • poistenie nákladov v prípade choroby dieťaťa • poistenie cestovných nákladov v prípade nepojazdného vozidla • poistenie meškania hromadného dopravného prostriedku • poistenie oneskoreného nástupu na zájazd • poistenie nákladov na technickú pomoc pri záchrannej akcii. Za poplatok si môžete doobjednať Doplnkové poistenia: asistenčných služieb pre nepojazdné vozidlo • asistenčných služieb pre nepojazdný bicykel • dovolenkovej domácnosti • domáceho miláčika. Rozsah poistného je široký a cenovo veľmi výhodný, dôraz treba klásť aj na poistenie storna (odstupné za zrušenie zájazdu), ktoré je súčasťou cestovného poistenia. Preto odporúčame cestovné poistenie uzavrieť aj v prípade, ak máte niektoré z týchto poistných rizík už poistené v životnej poistke alebo v rámci platobnej karty. Európsky preukaz poistenca je vhodným doplňujúcim dokladom.
Rozsah poistenia a výšku poistného krytia pre poistenie účastníkov zahraničných zájazdov je možné si vyžiadať e-mailom na adrese: suntravel@suntravel.sk resp. si prevziať v tlačenej forme na adrese: CK SUN TRAVEL, Štefánikova 15, 949 01 Nitra.

POVINNÉ ZMLUVNÉ POISTENIE CESTOVNEJ KANCELÁRIE

Cestovná kancelária SUN TRAVEL s.r.o. je poistená v zmysle Zákona č. 170/2018 Z. z. o zájazdoch, spojených službách cestovného ruchu, niektorých podmienkach podnikania v cestovnom ruchu a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre prípad úpadku cestovnej kancelárie u poisťovacej spoločnosti UNION a.s. Zmluva č. 11-65177 kryje poistné riziká do výšky 33.000 € ( https://www.union.sk/zoznam-cestovnych-kancelarii/ ). Doklad o poistení je súčasťou zmluvy o zájazde, ktorú uzatvorí klient s CK SUN TRAVEL s.r.o.. Podmienky účasti na zájazdoch a vzájomné práva a povinnosti, vznikajúce medzi klientom a CK upravujú Všeobecné zmluvné podmienky CK SUN TRAVEL s.r.o.. Prosíme vás, aby ste sa s nimi oboznámili ešte pred zakúpením zájazdu, aby sa dosiahla zhoda medzi našim a vašim chápaním rozsahu, obsahu a kvality poskytovaných služieb

Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partneri
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 24,70 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 35,20 TRY
Americký dolar  EUR 1,07 USD

Zobraziť všetky »