Rýchly kontakt

037 / 65 559 66

suntravel@suntravel.sk

Hotel Harry's

Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s Hotel Harry´s individuálnou a autobusovou dopravou, dovolenka s
Destinácia: Taliansko, Veneto (oblasť Benátok), Lido di Jesolo
Kód zájazdu: 1322177
Cena od: 318,25 €
Príplatky od: 0 €
Pobytové zájazdy
Golf

Výber termínu

30.08.2024 10 dní Last Minute 408,50 € +120 € autobusová
31.08.2024 8 dní Last Minute 408,50 € +0 € vlastná
07.09.2024 8 dní Last Minute 346,75 € +0 € vlastná
13.09.2024 10 dní Last Minute 318,25 € +120 € autobusová
14.09.2024 8 dní Last Minute 318,25 € +0 € vlastná

Hotel Harry's

TV domáce zviera chladnička,minibar golfové ihrisko parkovisko plážový servis piesočnatá pláž trezor aquapark internet, WiFi klimatizácia bazén
Vzdialenosť od centra: 250 m
Vzdialenosť od pláže: 100 m
Rýchly popis:
príjemný menší hotel s bazénom iba 100 m od pláže v centre Lido di Jesolo. Možnosť ubytovať aj štvornohých miláčikov.

Poloha:
hotel sa nachádza 250 m od námestia Piazza Nember na ulici Via G.Verdi 154 v Lido di Jesolo. Z autobusovej zastávky vzdialenej 100 metrov sa miestnym autobusom dostanete do centra mesta, aquapark je vzdialený asi 700 m, golfové ihrisko asi 700 m.

Hotel:
v hoteli je k dispozícii recepcia, bar s terasou, reštaurácia, bazén s ležadlami, výťah, parkovisko s obmedzenou kapacitou (parkovanie v cene). Pripojenie Wi-fi na recepcii. Zvieratá povolené za poplatok 10 EUR/deň.

Izby:
izby Štandard s dvomi prístelkami, všetky izby majú klimatizáciu (za príplatok 6 EUR/izba/deň), balkón, TV, sociálne zariadenie. Trezor a barová chladnička za poplatok na mieste.

Stravovanie:
raňajky formou bufetu, za príplatok obed a večera -  výber z 3 druhov prvého chodu a 3 druhov  hlavného jedla, šaláty, príloha, bez nápojov.

Pláž:
vzdialenosť od súkromnej  pláže je 100 m, plážový servis ( slnečník, ležadlo, kreslo ) za poplatok 15 EUR/deň na mieste.

Doprava:
individuálna a autobusová.

V cene je zahrnuté:
ubytovanie s raňajkami na 7 nocí, delegát, parkovanie na hotelovom parkovisku.

V cene nie je zahrnuté:

Doprava: LUX BUS 120 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za samostatnú dopravu a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20 EUR/osoba. Nástupné miesta: BA bez príplatku, NR, TT - 10 EUR, PN, NM, TN - 14 EUR, PB, ZA, MT, RK - 18 EUR. Povinné príplatky: platba na mieste: miestna pobytová taxa. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT alebo poistenie PLUS, asistencia k motorovému vozidlu 2,50 EUR/ deň.  Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. Z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5 % zľavu za skorý nákup pri kúpe do 29.02.2024. Odporúčame skorý nákup.


Typ stravy:
raňajky

Informácie o krajine a stredisku:

TALIANSKO

Taliansko patrí k najnavštevovanejším krajinám na svete. Je to krajina bohatej a dlhej histórie, krajina nekonečných pláží, zasnežených hôr, malebných jazier, viníc či olivových hájov, romantických mestečiek, galérií, chrámov a múzeí. Dovolenka v tejto krajine je vždy nezabudnuteľná. Každoročne sa do nej vracajú tisícky klientov, aby vždy objavili niečo nové. V Taliansku si vyberie každý: ten, čo rád leňoší na širokej pieskovej pláži na severe i ten, kto uprednostňuje malé skalnaté zákutia v južnej Kalábrii. Obdivovatelia architektonických a umeleckých skvostov minulých storočí si vychutnajú prechádzku miestami ako Verona, Benátky, Terst, Rím, Neapol v rámci fakultatívnych výletov. Všetky zážitky umocní vynikajúca kuchyňa a temperamentní hostitelia.


SEVERNÝ JADRAN

Iba 600 km od hraníc Slovenska sa nachádzajú najbližšie piesočnaté pláže severného Jadranu. Táto časť talianskeho pobrežia, nachádzajúca sa v regiónoch Friuli Venezia Giulia a Veneto, je známa predovšetkým svojimi rozsiahlymi piesočnatými plážami s mierne klesajúcim dnom, čo oceňujú najmä rodiny s deťmi. Všetky strediská majú veľmi dobre vybudovanú infraštruktúru so zaujímavými atrakciami pre deti i dospelých – nachádzajú sa tu veľké vodné a zábavné parky, športoviská, nekonečné cyklistické trasy a golfové ihriská, ale aj nákupné strediská. Ako všade v Taliansku, aj tu nájdete historické a umelecké poklady, nádhernú architektúru a galérie so vzácnymi dielami nielen talianskych umelcov. 


LIDO DI JESOLO

Najväčšie a veľmi dobre vybavené stredisko benátskej oblasti, vzdialené od Bratislavy len cca 670 km, je známe svojimi kvalitnými hotelmi v bezprostrednej blízkosti 15 km dlhej širokej piesočnatej pláže a bohatou ponukou rôznych zaujímavých podujatí počas leta. Je vzdialené 3 km od mestečka Jesolo a je rozdelené na tri časti – Pineta, Lido Centro a Faro. Typická dlhá promenáda pozdĺž celého strediska s množstvom reštaurácií, barov, kaviarničiek a obchodíkov vytvára tú pravú dovolenkovú atmosféru. Magnetom pre deti je zábavný a vodný park s množstvom atrakcií a šmykľaviek. Pre deti sú vhodné aj piesočnaté pláže pozvoľne sa zvažujúce do čistého a pokojného mora. Športovci môžu vyskúšať cyklistické trasy a chodník pre korčuliarov, minigolf, tenisové kurty, motokárové dráhy, krytú verejnú plaváreň s olympijským bazénom a samozrejme vodné športy. Stredisko svojou polohou v blízkosti Benátok, Verony a Bologne je lákadlom pre znalcov histórie a milovníkov umenia a je veľmi obľúbené aj medzi slovenskými turistami. Do Benátok premáva aj pravidelná autobusová doprava zo stanice v centre strediska. Dovolenka v tomto stredisku nesklame rodiny s deťmi ako aj mladšiu a staršiu generáciu – ponúka tiché okrajové časti aj rušnú promenádu, bezpečné kúpanie a slnenie, šport aj zábavu a výhodné nákupy.


Oslavujeme
Sun Travel Nitra oslavuje 20 rokov
Navštívte nás na
Sun Travel Nitra na Facebooku
Partneri
Chorvátske turistické združenie

Kontaktujte nás

Kurzový lístok

Bulharská leva  EUR 1,96 BGN
Koruna česká  EUR 25,42 CZK
Chorvátska kuna  EUR 7,54 HRK
Turecká lira  EUR 36,06 TRY
Americký dolar  EUR 1,09 USD

Zobraziť všetky »